تماس با ما حساب کاربری سفارش کتاب تمام محصولات ویژه ها
  • وفاداری والاتر (جیمز کومی؛مسعود میرزایی؛بهجت عباسی,نشر جوینده)

وفاداری والاتر (جیمز کومی؛مسعود میرزایی؛بهجت عباسی,نشر جوینده)

نويسنده / مترجم :

جیمز کومی؛مسعود میرزایی؛ بهجت عباسی

انتشارات، ناشر :

جوینده

تاريخ و نوبت چاپ :

1397 اول

تعداد صفحات,قطع,نوع جلد

350ص/رقعی/شوميز

موضوع :

علوم سیاسی

تگ ها :

کتاب وفاداری والاتر؛خاطرات جیمز کومی؛رئیس سابق پلیس فدرال امریکا؛خرید کتاب وفاداری والاتر جیمز کومی؛

این کتاب که با عنوان اصلی 'A Higher Loyalty' اوایل امسال به طور همزمان در آمریکا و اروپا منتشر شده بود، از همان ابتدا جنجال زیادی را به راه انداخت و حملات متقابل دونالد ترامپ و جیمز کومی را در رسانه ها و فضای مجازی باعث شد. کومی در مصاحبه‌های مختلف ترامپ را به سرکرده باندهای مافیایی تشبیه و تاکید کرد که این تاجر خودشیفته صلاحیت اخلاقی برای ریاست جمهوری آمریکا را ندارد.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت انگلیس، کتاب «وفاداری والاتر» شرح حالی است که با حملات شدید به جنبه های مختلف شخصیتی دونالد ترامپ آمیخته شده و به نظر می رسد که بیشتر روایت‌های کومی درباره رئیس جمهوری آمریکا درست باشد. خاطرات رئیس سابق اف بی آی همچنین ترامپ را به شدت خشمگین کرده تا آنجا که او، نویسنده کتاب را «دروغگویی دو رو» توصیف کرده است.

این روزنامه انگلیسی نوشت: کتابی که رئیس اف بی آی نوشته، هم حاوی مطالب بسیار جدی است و هم اعتراف نامه‌ای برای تبرئه خود نویسنده محسوب می‌شود.

« اگر مطالب کومی درست باشد، پایه‌های حکومت ترامپ ممکن است زودتر از آنچه که ما تصور می کنیم، به خاکستر تبدیل شود.»

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نیز «وفاداری والاتر» را کتابی «جذاب» توصیف کرده و می‌نویسد: کومی که با سه رئیس جمهور آمریکا (بوش، اوباما و ترامپ) کار کرده، در کتاب خود ناهنجاری‌های رفتاری ترامپ به عنوان رئیس جمهوری و بی‌اطلاعی او از اصول اولیه حکومت‌داری را برجسته می‌کند.

این روزنامه می‌افزاید: کومی همچنین ابایی ندارد که دونالد ترامپ را با روسای باندهای تبهکار و مافیایی دهه‌های گذشته آمریکا که از اعضای خود فقط وفاداری شخصی طلب می‌کردند، مقایسه کند.

رئیس سابق اف بی آی در این کتاب ضمن افشای گوشه‌هایی از زد و بندها و فساد حاکم بر نظام سیاسی آمریکا، تلاش کرده هم خود را به طور کامل تبرئه کند و هم ضمن رعایت خط قرمزها، این فساد گسترده را عارضه‌ای مربوط به افراد و احزاب سیاسی بداند، نه بنیان‌های اصلی نظام سرمایه‌داری آمریکا.

به هر حال و با همه این ملاحظات، خواننده می‌تواند از لابه‌لای سطور کتاب براحتی به ماهیت اصلی نظام سیاسی آمریکا و نحوه چرخش نخبگان در این نظام و همچنین نحوه برخورد با موضوعات مهمی همچون اعمال شنود و نظارت گسترده بر ارتباطات شهروندان، به‌کارگیری شیوه‌های مختلف شکنجه علیه متهمان تروریستی، پرونده جنجالی ایمیل‌های هیلاری کلینتون و رسوایی مربوط به روابط پنهانی دونالد ترامپ و ستاد انتخاباتی وی با روسیه، پی ببرد.

نویسنده در یکی از فرازهای پایانی کتاب می نویسد: ریاست جمهوری دونالد ترامپ، بیشترِ آنچه را که به نفع کشور است، تهدید می‌کند. ما همگی مسئول انتخاب‌های عمیقا نادرستی هستیم که در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 پیش روی رای دهندگان قرار دادیم و کشور ما تاوان سنگینی را بابت آن می‌پردازد.

وی تاکید می‌کند: ترامپ پایبند به اخلاقیات نیست و به حقیقت و ارزش‌های سازمانی تقیدی ندارد. رهبری او سوداگرانه، بر محور خودخواهی و درباره وفاداری شخصی است... این کتاب را با امید مفید بودن برای کسانی نوشتم که در میان شعله‌های این آتش زندگی می‌کنند و به اتفاقات بعدی می‌اندیشند. همچنین امیدوارم که این کتاب مدت ها پس از فروکش کردن شعله‌های کنونی آتش، برای خوانندگانی مفید باشد که وفاداری والاتر را انتخاب می‌کنند تا حقیقت را از میان دروغ ها کشف کنند و به دنبال رهبری اخلاقی باشند.

کتاب وفاداری والاتر با ترجمه مسعود میرزایی و بهجت عباسی از شهریور ماه 1397 در 350 صفحه توسط انتشارات جوینده چاپ در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

وفاداری والاتر (جیمز کومی؛مسعود میرزایی؛بهجت عباسی,نشر جوینده)

  • ناشر: جوینده
  • مولف / مترجم: جیمز کومی؛مسعود میرزایی؛ بهجت عباسی
  • موجودی: در انبار
  • 35,000تومان


محصولات مرتبط

اسلام سیاسی در ایران

اسلام سیاسی در ایران

اسلام سیاسی در ایران    تالیف:سید محمد علی حسینی زادهچاپ:دوم  ..

10,500تومان

ارتباطات سیاسی(ارتباطات سیاسی و توسعه و مشارکت سیاسی)

ارتباطات سیاسی(ارتباطات سیاسی و توسعه و مشارکت سیاسی)

نويسنده: پرويز علوي قطع: وزيري ..

15,000تومان

آشوب در سیاست جهان(جیمز روزنا/طیب/روزنه)

آشوب در سیاست جهان(جیمز روزنا/طیب/روزنه)

آشوب در سیاست جهان(جیمز روزنا/طیب/روزنه)آشوب در سياست جهان نويسنده: جيمز روزنا ..

39,500تومان

برچسب ها: خاطرات جیمز کومی|با تخفیف|وفاداری والاتر (جیمز کومی؛مسعود میرزایی؛بهجت عباسی, نشر جوینده)؛جیمز کومی؛مسعود میرزایی؛ بهجت عباسی جوینده 1397 اول 350ص/رقعی/شوميز علوم سیاسی کتاب وفاداری والاتر؛خاطرات جیمز کومی؛رئیس سابق پلیس فدرال امریکا؛خرید کتاب وفاداری والاتر جیمز کومی؛