تماس با ما حساب کاربری سفارش کتاب تمام محصولات ویژه ها
  • ذهن و بازار(جری مولر/نصراله زاده/بیدگل)جایگاه سرمایه داری در تفکر اروپای مدرن

ذهن و بازار(جری مولر/نصراله زاده/بیدگل)


"کتاب ذهن و بازار، جایگاه سرمایه‌داری در تفکر اروپای مدرن" تاریخچه‌ای است جالب توجه در این‌باره که ایده‌ی سرمایه‌داری چگونه در اندیشه‌ی غربی تکوین و تکامل‌یافته است. در نگارش کتاب خود جری‌مولر، استاد تاریخ دانشگاه کاتولیک آمریکا واقع در واشینگتن‌‎دی.‌سی. به بررسی رشته‌ای گیرا از آرا و افکار درباره‌ی پیامدهای سرمایه‌داری و استلزامات آتی آن نشسته است و این کار را با پوشش دادن به طیف گسترده‌ای از نظرات و عقاید انجام داده که همزمان دربرگیرنده‌ی هابز، ولتر، آدام اسمیت ،ادموند برک، هگل، مارکس، و متی‌یوآرنولد و نیز روشنفکران کمونیست، فاشیست، و نئولیبرال قرن بیستم است.

کتاب حاضر نمونه‌ای است جذاب و دستیاب از تاریخ اندیشه‌ها، اندیشه‌هایی که در هر گوشه‌کنار زندگی روزمره‌مان طنین‌انداز هستند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

ذهن و بازار(جری مولر/نصراله زاده/بیدگل)جایگاه سرمایه داری در تفکر اروپای مدرن

  • ناشر: بیدگل
  • مولف / مترجم: جری مولر,مهدی نصراله زاده
  • موجودی: در انبار
  • 48,000تومان


محصولات مرتبط

فرجام سرمایه داری:پیروزی یا فرو پاشی یک نظام اقتصادی(گروینر/نیکو اقبال /سمت کد1110)

فرجام سرمایه داری:پیروزی یا فرو پاشی یک نظام اقتصادی(گروینر/نیکو اقبال /سمت کد1110)

فرجام سرمایه داری:پیروزی یا فرو پاشی یک نظام اقتصادی(گروینر/نیکو اقبال /سمت کد1110) نويسنده / مترجم : گروینر/دکتر علی اکبر نیکو اقبالانتشارات، ناش..

17,000تومان

برچسب ها: ذهن و بازار(جری مولر/نصراله زاده/بیدگل), جری مولر, مهدی نصراله زاده, نشر بیدگل, کتاب حاضر را آنلاين از فروشگاه اينترنتي نشر ديلماج(کتاب سام)خريداري کنيد, اقتصاد و مدیریت خريد آنلاين, آسان, کتابها, نشر ديلماج