تماس با ما حساب کاربری سفارش کتاب تمام محصولات ویژه ها
  • اقتصاد مالی جلد دوم (فرانک جی.فابوزی/طالب لو/سمت کد1904)

اقتصاد مالی جلد دوم (فرانک جی.فابوزی/طالب لو/سمت کد1904)

کتاب حاضر برای دانشجویان اقتصاد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «اقتصاد مالی» به ارزش 3 واحد ترجمه شده است و برای رشته‌های مدیریت مالی و مهندسی مالی نیز قابل استفاده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.


دانش مالیه نوین بعد از رساله دکتری هری مارکوویتز در زمینه سبد بهینه دارایی‌های مالی وارد مرحله جدیدی شد و بعد از وی افرادی همانند شارپه و لیتنر به تكميل نظریه‌های مربوط به قیمت‌گذاری دارایی‌ها پرداختند. علاوه بر این در نظریه‌های نوین قیمت‌گذاری شکل‌های گسترده‌تری از نظریه‌ها تحت عنوان «الگوهای قیمت‌گذاری با عامل تنزیل تصادفی» مطرح شدند. از سوی دیگر طرح موضوعات اقتصاد اطلاعات و نامتقارن بودن اطلاعات در عرصه مالیه طی سه دهه گذشته موجب شد حیطه مطالعات و تحلیل‌ها در مالیه گسترده‌تر، عمیق‌تر و واقعی‌تر شود. در پی این تحولات طی دو دهه اخیر نیز کتاب‌های متعددی با رویکرد تحلیل اقتصادی ـ‌ مالی نوشته شده است. در این کتاب سعی شده است کلیدی‌ترین مفاهیم علم مالیه همچون ساختار سرمایه، ادعای مشروط، اندازه مخاطره، قیمت‌گذاری دارایی‌ها، مشتقات مالی، بودجه‌بندی سرمایه و نواقص بازار مالی در هفت بخش مشتمل بر بیست‌وشش فصل و پیوست‌های تکمیلی با نثری ساده بیان شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

اقتصاد مالی جلد دوم (فرانک جی.فابوزی/طالب لو/سمت کد1904)

  • ناشر: سمت
  • مولف / مترجم: فرانک جی فابوزی,ادوین اچ.نیو,گوفوزو,رضا طالبلو,بهاره عریانی
  • موجودی: در انبار
  • 27,000تومان


محصولات مرتبط

اقتصاد مالی جلد اول (فرانک جی فیوزی/طالبلو/سمت کد 1872)

اقتصاد مالی جلد اول (فرانک جی فیوزی/طالبلو/سمت کد 1872)

اقتصاد مالی جلد اول (فرانک جی فیوزی/طالبلو/سمت کد 1872) ..

23,000تومان

برچسب ها: اقتصاد مالی جلد دوم (فرانک جی.فابوزی/طالب لو/سمت کد1904), فرانک جی فابوزی, ادوین اچ.نیو, گوفوزو, رضا طالبلو, بهاره عریانی, انتشارات سمت, کتاب حاضر را آنلاين از فروشگاه اينترنتي نشر ديلماج(کتاب سام)خريداري کنيد.66487040