تماس با ما حساب کاربری سفارش کتاب تمام محصولات ویژه ها
  • آرمان شهر (کیان تاجبخش/افشین خاکباز/نشر نی)

آرمان شهر (کیان تاجبخش/افشین خاکباز/نشر نی) 


نويسنده / مترجم :

کیان تاجبخش/افشین خاکباز؛

انتشارات، ناشر :

نی؛

تاريخ و نوبت چاپ :

1394-پنجم؛

تعداد صفحات,قطع,نوع جلد

336ص/وزيري/شوميز؛

موضوع :

جامعه شناسی؛

شابک :

9789643127398
آرمان شهر مفاهيمي نظير مکان، هويت و سياست در نظريه‌ي اجتماعي معاصر را که مبناي نظريه‌هاي مؤلف است، در بر دارد. اين نظريه‌ها، چارچوب نظري جديدي را ارائه مي‌دهد تا به تفسير روابط، هويت، فضا و مکان و ساختار اقتصادي و سياسي در قلمرو مطالعات شهري و زندگي شهر بپردازد. از اين رويکرد مي‌توان سامان يافتن شهر در فضاهاي چندگانه و هويت‌هاي مرکب و آميخته و نيز مرزهاي انعطاف‌پذير را بررسي کرد. در اين کتاب همچنين نظريه‌هاي کاستلز، هاروي، کاتزنلسون، مارکس و نيز گرايش‌هاي پساختارگرايي، فمينيسم، نظريه‌ي انتقادي هابرماس و نظريه‌ي پراگماتيسم به نقد کشيده شده‌اند. مطالعه‌ي آن خواننده را با چشم‌اندازي از آرمان شهروندي و معماي مدرن شهروند و به عبارت ديگر با مفهوم زندگي کردن مدرن آشنا مي‌کند و ابزارهاي ذهني را براي تحليل موقعيت و فرصت‌هاي موجود در شهرهاي مدرن در اختيار او مي‌گذارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

آرمان شهر (کیان تاجبخش/افشین خاکباز/نشر نی)

  • ناشر: نی
  • مولف / مترجم: کیان تاجبخش/افشین خاکباز
  • موجودی: در انبار
  • 20,000تومان


محصولات مرتبط

آرمانشهر در اندیشه ایرانی (حجت الله اصیل/نشر نی)

آرمانشهر در اندیشه ایرانی (حجت الله اصیل/نشر نی)

آرمانشهر در اندیشه ایرانی (حجت الله اصیل/نشر نی)   نويسنده / مترجم : حجت الله اصیل انتشارات، ناشر : نیتاريخ و نوبت چاپ : 1393-سومتعداد ص..

12,000تومان

برچسب ها: آرمان شهر (کیان تاجبخش/افشین خاکباز/نشر نی)؛کیان تاجبخش/افشین خاکباز؛ نی؛ 1394-پنجم؛ 336ص/وزيري/شوميز؛ جامعه شناسی؛کتاب حاضر را آنلاين از فروشگاه اينترنتي نشر ديلماج(کتاب سام)خريداري کنيد66487040